apsiverkit ;)
Kai esi blaivas, pasakyti bijai. - Kai pasakai išgėręs, niekas nepatiki.
Anonimas
5681
imeffi
5686
:D
Anonimas
5686
Tiesa;D
Anonimas
5686
:D Muskites
Anonimas
5686
pyzdynk iš čia krč, sėdi ūbagas ir šūdą mala....
Anonimas
5686
čia tau tokios reikia pydvalkata tu
Anonimas
5686
gal tau padovanoti 50% nuolaidą galvos operacijai?
Anonimas
5686
tu rašyt išmok katine nedapistas
Anonimas
5686
eik nx gintaryte , blodine. go back to the kitchin and make me asandwich
Anonimas
5686
#3 omg , ar tu baigsi? nesveikas
Anonimas
5686
#2 padla,vėl čia atsipyzdinai?
gretagreat28
5686
butent :D
|

