Kai buvau mažas aš... - Pala, aš ir dabar tai darau.

2011.04.18 Dzema
  • 252
9
vaikai,suaauge,tas, pats, grybas







Dzema 5546    
#7 ve! as net stoga turiu! :D(happy)
#8 kas ant kito vaiko sako tas ant saves pasisako:P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Jūs visi dūchai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Gerai duxai. Jei jei jus blet nesuprantat demotyvaciju nx. NEKOMENTUOKIT! Jei sudas tai nereisk savo sudinos nuomones kitiem.
Dzema 5546    
#5 nu as nesistengiau prajuokinti su tom zymem bet jeigu kazkm buvo juokinga tai man malonu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
nejuokingesniu zymiu nesu mates, nesu isvis juokingos mates, ko jus visi visada juokietes is nesamoniu neikiek nejuokingu, ka as zn.. debilai
labai_rimtai 5546    
#2 "tas pats grybas" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
sudas
Spunkyz 5547    
žymėėėės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
tas vaikas nieko nemato per kepure;D
Grįžti į viršų