per ziauriai
Kai atšąla širdis - Ima veikti galva
Anonimas
5248
Anonimas
5327
Atrodo neblogai dar :D
Anonimas
5329
keista tai jog tiek galas tiek priekis aplietas gausybe dazu bet numeriai vistiek svarus
Anonimas
5439
Hm..man tai gaila mašiniuko šiaip :D
Anonimas
5454
cia vandeniniai dazai, uzpilsi vandens ir kaip mat nieko neliks. :)
DoctorHAX
5518
bmw visureigiai - šūdas: brangūs, daug ryja, o bekiale nepavažiuoja, taip kad negaila man tos masinos :D
Anonimas
5523
AS ta boba pacia dazuos paskandinciau uz tokio grozio suniokojima
Anonimas
5528
#12 genijau, visi taip stato, paziurek
Anonimas
5535
Na tokiai pramogai reikejo netoli 100 litu isleist ;D
Anonimas
5535
;D
Teenagor
5535
ouch, my BMW QQ
Anonimas
5535
tiesiog už parkavimasi ant saligatvio.
Anonimas
5536
Pofig, pavasarinis tiuningas :D
Anonimas
5536
BMW X series yra šventas reikalas. tam, kuris sugadino reik arba papus nupjaut, už šitokią žalą, arba kiaušus. : (
Anonimas
5536
nu jei nebutu pataike ant langu tai visai graziai butu izdaze ir nesugadine :D
Anonimas
5536
Saldom širdis!!!! Mažiau bus "blondiniu" ir durnių !!!
Anonimas
5536
IK vaivorykste isipiso
Chloras
5536
Vistik yra dalykų, už kuriuos neatleidžiama...
Shlin
5536
kaip suprast komentara? Cia norima pasakyti, kad BMW masiniukus reikia niokoti?
simute
5536
Va už tokį dalyką, aš tam žmogui į ratlankius žarnų vėdarams prikiščiau ir apšikčiau kapotą
Krakmolo_vaikas
5536
Sugauciau boba ir spardyciau galva ilgai ir laimingai...
Anonimas
5536
Ne visai komentara supratau...?
Anonimas
5536
Uzmusciau.
|

