per ziauriai
Kai atšąla širdis - Ima veikti galva
Anonimas
5251
Anonimas
5330
Atrodo neblogai dar :D
Anonimas
5332
keista tai jog tiek galas tiek priekis aplietas gausybe dazu bet numeriai vistiek svarus
Anonimas
5442
Hm..man tai gaila mašiniuko šiaip :D
Anonimas
5457
cia vandeniniai dazai, uzpilsi vandens ir kaip mat nieko neliks. :)
DoctorHAX
5521
bmw visureigiai - šūdas: brangūs, daug ryja, o bekiale nepavažiuoja, taip kad negaila man tos masinos :D
Anonimas
5526
AS ta boba pacia dazuos paskandinciau uz tokio grozio suniokojima
Anonimas
5531
#12 genijau, visi taip stato, paziurek
Anonimas
5538
Na tokiai pramogai reikejo netoli 100 litu isleist ;D
Anonimas
5538
;D
Teenagor
5538
ouch, my BMW QQ
Anonimas
5538
tiesiog už parkavimasi ant saligatvio.
Anonimas
5539
Pofig, pavasarinis tiuningas :D
Anonimas
5539
BMW X series yra šventas reikalas. tam, kuris sugadino reik arba papus nupjaut, už šitokią žalą, arba kiaušus. : (
Anonimas
5539
nu jei nebutu pataike ant langu tai visai graziai butu izdaze ir nesugadine :D
Anonimas
5539
Saldom širdis!!!! Mažiau bus "blondiniu" ir durnių !!!
Anonimas
5539
IK vaivorykste isipiso
Chloras
5539
Vistik yra dalykų, už kuriuos neatleidžiama...
Shlin
5539
kaip suprast komentara? Cia norima pasakyti, kad BMW masiniukus reikia niokoti?
simute
5539
Va už tokį dalyką, aš tam žmogui į ratlankius žarnų vėdarams prikiščiau ir apšikčiau kapotą
Krakmolo_vaikas
5539
Sugauciau boba ir spardyciau galva ilgai ir laimingai...
Anonimas
5539
Ne visai komentara supratau...?
Anonimas
5539
Uzmusciau.
|

