:D nueini padauzai i ekrana jei stiklinis tai sitas silelis o jei plastmase tai lcd ar led :) nesunku atskirt
Kad padarytum įspūdį - reikia ne pinigų, o išradingumo
Anonimas
5348
Anonimas
5721
mintis gera, bet vien del tokio S griauti/krapstyt ta siena lauk, tai ai.....
Anonimas
5733
;D
kamilute
5736
;D
Anonimas
5736
:D
Anonimas
5736
prajuokino belekaip :D
Anonimas
5736
super, vietos sutaupyta :D
BlackCat
5737
geras :)
Anonimas
5737
nueik i koki topo centra ar electromarkt pasivaiksciot ir pamatysi
svajus
5737
#6 Pas mane namie 75cm istrizaines, jau senas 4 metu senumo tv toks, turi 16:9 nors jis nei lcd nei led. Va dar didesne subine nei sitas turi
Anonimas
5737
Nežinau kaip jūs, bet niekur nesu matęs didelio teliko (tipo su ta diiidele subine), kurio matmenys yra 16:9
Anonimas
5737
pz, pz xD
Anonimas
5737
kompaktiškai;Datrodo:D
Anonimas
5737
ir sumastyk dar taip... ;D
Anonimas
5737
Like it. :D
Anonimas
5737
aik tu na :D
|

