Kąąąą?!? - Aš ne tokia kaip visos!!!

2011.05.03 kalabokas
  • 1033
59
Kąąąą?!?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4479    
Visos jis skirtingos, bet panasios :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4880    
super, kad as tikrai skiriuosi nuo visu :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5027    
Mergos, kurios čia komentuoja, tiesiog bijo pripažinti, kad yra tokios pat špaklinės oompa loompos, kaip ir dauguma malalietkų aplinkui... na nieko, iš to išaugama.
ausriiine 5439    
51# AGREEEEEEEE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
a man grazu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Bet kas gali apsirengt panašiai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
#44 Ne tau vienam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
tikros kiaunes :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Viena panelė/vaikinas neformalas/neformalė tūkstantį kartų geriau už dešim tokių 'išskirtinių'.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
jo.. ir dar subinė po pusę metro į šoną abejų vienodai... baisiai neįdomu... ir visos dar gražios be galo jaučiasi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
va grazios paneles kaune
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
#47 WHAT THE FUCK!?!?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
Vau Mister Obivious :D
Deividasxx321 5530    
Savaite demotyvacija katik pasikete :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
copy, paste, overload...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
mmm man patinka kai buna su tokiu uzdengtu uzpakaliuku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
paimciau
CRONUS 5531    
Kaip vaikšto tai px, bet ne px kai sako, kad "aš nesirengiu kaip ji"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
tp jum ne px, kas kaip vaikšto? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Man tai jau jos uzpiso atsiprasant su tom kozom... Motociklais bent vazinetu, tai baikerem butu galima vadint, o dabar nei sis nei tas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
px uztat baxurams patinka tokios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Tas vaizdas! Tymkutės ir koža ;D vos ne kiekviena taip rėdosi xD čia dar nieko. Pas mus kaime net šiknos neprisidengia xDp
TonicK 5534    
Kaaai siknute :D Mmmm :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Kokia sikna tos pirmos... mmmmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
eikir jūs nerealios, o dar ruda koža kai būna tai išvis patyliu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Mados vergai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Tai kaip nevaiksciot jei dabar tik jom prekiauja visose pardese o jos bent man normaliausiai atrodo is tu tokiu pavasariniu svarku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
#31 Va va.. Pritariu.
Agnyt 5535    
Atrodydavo kožos fainai, bet db kai visi pradejo su jom vaikšiot tai jau nieko ipatingo. : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
nu cia jau ziauriai kai visai taip pat, net ta maike :D koza ir timpos dar px butu :D bet seip man sitas stilius grazus tik siauliuose reta taip vaiksto :D tos afigenesnes tik uzsimeta toki stiliuka, kitos tai su paprastom kazkokiom striukem ir dzinsais turginiais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
:D man tai grazu kai taip apsirengia :) ir pati taip rengiuos ir graziai atrodau :D tos kozos nerealios yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
nu nzzzzzzzzzzzzxuj kaip gerai sia!!!
pilka mane prigavo!!!!
Nuotraukos nėra
Meskis1 5535    
OMG :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
stilius tas populiarus, koza, sijonas ir tympos arba be sijono siaip ilga bliuske.... bet blin mane tokios panos su timpom ziauriai uzveda :D jaucias kad pavasaris iskart :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
visos turi piska visos vienodos
Nuotraukos nėra
imi 5535    
Butent tos, kuoris sakosis esa kitokios ir yra tokios, kaip visos, nes save gerbenti tipo kitokia neiks ta pasakyma, kad yra kitokia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
grazios merginos ir padoriai apsirengusios, kame beda? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Kai taikliai :D
Nuotraukos nėra
Karrolina 5535    
.
Reinass 5535    
Dabar zertvos visos vienodos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
jei isore panasi, tai dar nereiskia, kad ir vidus toks pat :)
Lukis28 5535    
aptanga px, svarbu ne kaip valkata atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
#17 tai gal komentuoja tos, kurios taip nedaro?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
svarbiausia mergos komentuoja ir zvengia nors puse ju ta pati daro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Vilnius cia pagal gatve matos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
urmu pigiau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
ant kiekvieno kampo tos striukes odines
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
photoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
eh tikrai ne vienodos :D
indas 5535    
;D
(50-59)
Grįžti į viršų