Ka veiki? - Ai nieko.. Tu?

2010.11.01 omaigood
  • 238
36
grybauskaite, geras, zmogus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5366    
man px ;D rasau siku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
#26 ,D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
jai ne tuzikas butu sexi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
suknele patrauk , issisudinsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
kai sedziu tulike ,visada issitraukiu savo ismanuji telefona :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
jo, aš kartais tūlike sėdėdama gyvatėlę pažaidžiu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
;D #21
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
as kartais pasmaukyt noriu tai ir laptopa pasiemu#19
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#28 :D
Nuotraukos nėra
namnamnam 5713    
isivaizduokite jus tualete apsisikat ir pasibaigia tualetinis popierius Ka darote?- zinoma jus issitraukiate savo ismanuji telefona ir isijungiate sms programele,jums idomu ka veikia jusu draugai. naujasis telefonas Omnitel salonuose tik nuo 1lt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#21 :D geras čia.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#20 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
siku ka tu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
pasitaiko, bet buna kad ir parasau ka kur veikiu :D
Nuotraukos nėra
Violeta. 5714    
Mondo, Mondo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
o gal ji masturbojasi? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#16 jei šiki laukiniam ir pasibaigiai popierius, paskambini, kad kas atnestu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#19 jo o ka ?
garbane 5714    
čia jau nebejuokinga į wc tlf neštis.. gal dar kiti ir laptopa pasiima..?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
suknelė tai nuleista xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Niekada nežinai kada gali iškilti pavojus,todėl visada prie savęs turėkit telefona. :)
Nuotraukos nėra
LabaiKietas 5714    
nx telefona i tulika nestis ? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
we go to hurry , they tell as not worry , but I
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
buna buna. :Dfs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#11 o ka ten daugiau veik isskyrus sikima?
Ex02r 5714    
kas per mada tulike šikant rašyt sms? Degradai ble
acme 5714    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Tokiu atveju rasau: Uzsiemes.
Rocknroll 5714    
SLYKSTU : X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Žymės: grybauskaite geras zmogus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
:D
gretagreat28 5714    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
žymos žudo :D
Nuotraukos nėra
Anonimaz 5714    
#1 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Šikai?
Grįžti į viršų