Ką tu?

2011.03.27 Mamasakesukurt
  • 652
41
Ką tu?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Koks mielas ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
#39 susprogdinciau ta katima bled ir visos problemos baigtos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#22 Jaigu stikla uzdetum nedektu , nes deguones nebutu protinguoli :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#34 Iq=>-+75
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#33 Kam tu man siulai susipises pedike? ;0 Netiki? As tavo bibi sugrusciau tau i burna.
Monakiux 5563    
#22 Omg, nesveikai.
para-noir 5563    
Vaje koks mielas! Is pradziu net nepamaciau, pamaniau, kad baltas raksluostis guli kriauklej :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
ko nori katuk gal dar geriau? gal nahui?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
ko nori katuk? bybio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
katu katuk? aik byby ciulpt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#29 mano nuomone atvirkscia, as tik norejau pasierzint, mergos pergos;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Duxai jus blet koks Demotyvacija tai nereiskia, kad turi buti MOTYVACIJA. Cia gali kelti betkas bet ka Jus bent zinot ka reiskia Demotyvuoti ? Tai nera tas pats kas motyvuoti atsigaukit ligoniai supisti jus krw abeliai naxuj
MagicianGirl116 5566    
#25 ne merginos yra kvailos, o tu xpp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#26 gerai, piktos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#22 :D tipo bisk one.lt stiliuks. :D sujuokino nesveikai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#25 kalbėk už sawe, maušas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
21# Visos merginos yra kvailos. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#22 nesveikas . ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#22 Tau viskas gerai su galva?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
AWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW KAJJJJJJJJJJJJJJJP MIEEEEEEEEEELLLLLLAAAAAAAAAAAAAA! NORECIAU APIPYLT TA KATE BENZINU ,PADEGT IR ANT VIRSAUS GREIT UZDET STIKLA KAD MATYCIAU KAIP DEGA O JI NEJUDETU ;)
MagicianGirl116 5568    
Uoj, koks mielas :)
prodigy 5568    
nepastebeciau jo ir krana atsukciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Merginos,:D nereikia jokiu awww, kaip miela , koks mielas kiciukas ir etc. apseikit ir be to.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
koks fainiulka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#12 as ir taip pagalvojau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
MIELA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
how the fuck was it epproved ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
atsuk vandeni bei pamatysi daugiau veiksmo, nei veiksmo filme.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
#12 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
pagalvojau, kad miltu pilna kriaukle:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Ikiso cia per prievarta :/
VARGSELIS ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Kai supratau kad ne ranksluostis, pz kai dejau zvengt... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
paleistum vandenį,čj kai šoktų :D
mana katins lb panašus į šitą
minjo 5569    
Mano kate :D tik ne mano kriuakle :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
#6 Taigi demotyvacija ne tik demotyvuot turi, o ir juokeliai visokie gali but... pasiskaityk ten kazkur apacioj parasyta kokias demo patvirtina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
katinas stealthe slepiasi :D
Teenagor 5569    
nieko nedemotyvuoja, čia ne cha.lt, o demotyvacija.lt, taip, kad infinity -..
povilasq 5569    
kai noreciau daba krana atsukt :D
puukis4 5569    
miegu, o tu ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
ai nieko, chillinu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
AFIGET!nepastebeciau!ir vandeniu apipilciau :D
Grįžti į viršų