Ka matai tu - To tikrai nemato maži vaikai

2010.06.08 kasiakas
  • 117
101
Ka matai tu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4802    
Radau daxuja delfinu ir kažkieno palikta erotine fotke :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
as vaikas (mazas) bet maciau ko nereiketu... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
na as ir istvirkus kol komentaru nepaskaiciau neradau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
#96 Ne vien tu : D
module 5326    
Po ilgo ieškojimo radau : DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Nematau delfinų. aš iškrypelė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
#92 delfinai tarp baltos spalvos pilki.. :) kaskas tokio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
O bliam radau vis dėl to x DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Kur tie delfinai x D Tik nu žmones matau ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Pilna delfinų. Jie pilki ir tarp baltumų (čia tiems kas nemato)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
wow pagaliai delfinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Vaikai laizykit pizes savo mamom dar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Pagliau!!! 9 matau! :D As maniau jie dideli turi but ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
PAGALIAU PAMAČIAU DELFINUS!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Visaip lauzau fantazija , nu niekaip as tu delfinu nematau.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
9, aš kai mažas buvau irgi mačiau tik delfinus :)
gretagreat28 5800    
nu blm, nematau tu delfinu :D
KatiteMiau 5803    
Devynis radau.;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
aj radau :D, net 6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
o rimtai nemato jie ? + kur tie delfinai ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Akurat delfinai, DELFINAI poros SESELIUOSE :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
patinka:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Nu jo... Išpradžiu mačiau ką ir visi matėm, bet kaip paskaičiau komentarus tada ir delfinai atsirado... :D
Karole 5833    
Nebūčiau paskaičius komentaru,tai nebučiau mačius tu delfinu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Ot ir ne , mano sesei penki matei, ir ji pasakė , kad čia mato moterį su vyru, tai kas per nesamonė čia? ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
jau radau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
nematau jokiu delfinu.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
ooooo kiek daug delfinu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Gal po 10min oamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
radou 8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
mindfuck.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Parodziau 5 metu broliui sita ir paklausiau ka matai, atsake: papus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Pirmą kartą šitą pamačius neradau nei vieno delfino. O dabar matau. Matyt mano vaizduotė darosi tyra :D
Nuotraukos nėra
Zygzis 5845    
Radau;D
Nuotraukos nėra
Zygzis 5845    
Kur blt cia tie delfinai?;D
hoho 5845    
belekas cia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
pize ;D jei nebūčiau paskaitęs kad čia delfinaų yra tai nebūčiau jų pamatęs ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Mum shulej shita per etika rode ; D *
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
As tik po ilgo laiko pamaciau tuos delfinus.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
Delfinai taukuose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Taip, cia turetu buti delfinai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
gerai isiziurejus cia tik delfinai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
kai buvau gal 5 metu maciau ne delfinus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
nezinau kaip jus, bet as matau delfinus ;D
(50-100)
Grįžti į viršų