Radau daxuja delfinu ir kažkieno palikta erotine fotke :D
Ka matai tu - To tikrai nemato maži vaikai
Anonimas
4802
Anonimas
5171
as vaikas (mazas) bet maciau ko nereiketu... :(
Anonimas
5192
na as ir istvirkus kol komentaru nepaskaiciau neradau
Anonimas
5221
#96 Ne vien tu : D
module
5327
Po ilgo ieškojimo radau : DDD
Anonimas
5492
Nematau delfinų. aš iškrypelė :D
Anonimas
5555
#92 delfinai tarp baltos spalvos pilki.. :) kaskas tokio
Anonimas
5753
:D
Anonimas
5762
O bliam radau vis dėl to x DD
Anonimas
5762
Kur tie delfinai x D Tik nu žmones matau ; D
Anonimas
5764
Pilna delfinų. Jie pilki ir tarp baltumų (čia tiems kas nemato)
Anonimas
5772
wow pagaliai delfinai
Anonimas
5782
Vaikai laizykit pizes savo mamom dar
Anonimas
5797
Pagliau!!! 9 matau! :D As maniau jie dideli turi but ;D
Anonimas
5798
PAGALIAU PAMAČIAU DELFINUS!!!!!!
Anonimas
5798
Visaip lauzau fantazija , nu niekaip as tu delfinu nematau.....
Anonimas
5799
9, aš kai mažas buvau irgi mačiau tik delfinus :)
gretagreat28
5800
nu blm, nematau tu delfinu :D
KatiteMiau
5803
Devynis radau.;}
Anonimas
5809
9
Anonimas
5815
aj radau :D, net 6
Anonimas
5815
o rimtai nemato jie ? + kur tie delfinai ? :)
Anonimas
5816
Akurat delfinai, DELFINAI poros SESELIUOSE :)
Anonimas
5832
patinka:)
Anonimas
5832
Nu jo... Išpradžiu mačiau ką ir visi matėm, bet kaip paskaičiau komentarus tada ir delfinai atsirado... :D
Karole
5833
Nebūčiau paskaičius komentaru,tai nebučiau mačius tu delfinu :D
Anonimas
5833
Ot ir ne , mano sesei penki matei, ir ji pasakė , kad čia mato moterį su vyru, tai kas per nesamonė čia? ;]
Anonimas
5834
jau radau ;)
Anonimas
5834
nematau jokiu delfinu.. :D
Anonimas
5835
ooooo kiek daug delfinu
Anonimas
5835
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Anonimas
5835
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Anonimas
5835
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Anonimas
5835
Gal po 10min oamaciau delfinus xD
Anonimas
5836
radou 8 :D
Anonimas
5837
mindfuck.. :D
Anonimas
5837
:D
Anonimas
5838
Parodziau 5 metu broliui sita ir paklausiau ka matai, atsake: papus :D
Anonimas
5843
Pirmą kartą šitą pamačius neradau nei vieno delfino. O dabar matau. Matyt mano vaizduotė darosi tyra :D
Zygzis
5845
Radau;D
Zygzis
5845
Kur blt cia tie delfinai?;D
hoho
5845
belekas cia ;D
Anonimas
5845
pize ;D jei nebūčiau paskaitęs kad čia delfinaų yra tai nebūčiau jų pamatęs ;d
Anonimas
5846
Mum shulej shita per etika rode ; D *
Anonimas
5846
As tik po ilgo laiko pamaciau tuos delfinus.. :D
Anonimas
5849
Delfinai taukuose :D
Anonimas
5849
Taip, cia turetu buti delfinai.. :)
Anonimas
5849
gerai isiziurejus cia tik delfinai..
Anonimas
5851
kai buvau gal 5 metu maciau ne delfinus :D
Anonimas
5851
nezinau kaip jus, bet as matau delfinus ;D
|

