Jūs mane paimsit?

2011.02.05 Agurotis
  • 167
19
Jūs mane paimsit?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5342    
#14 jis čia daugiausiai dvi savaites, po dvėjų savaičiu bus užmigdytas :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
paiimsim.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
mielas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
awww vargselis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
gal ir nepasiimsiu- nesupyk . Džiaukis kad esi čia, o ne numestas nuo tilto, nufilmuotas, įkeltas į youtubą ir pavadintas ,,prikolas''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#9 bet šunys yra bejėgiai patys išgyvent.Juos tik uzmigdo ir jie jau nepasipriešins.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Paiinciau :((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Paimsiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#4 o ketviratame komentare- bedarbis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Visi nori gyvent, kaip kas moka taip tas stengesi islikt :)
povilasq 5617    
nope
Teenagor 5617    
antram plane tu.
kiki17 5617    
AGUROTI blt netrink mano komentaru visi zino kad lopas esi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
antrame plane - giedrius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
antrame plane- Anglijos lietuve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
ne, matau kad kisi nosi ten kur nereikia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Jo, per visas skyles. Imsiu ir imsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Ne
Grįžti į viršų