#14 jis čia daugiausiai dvi savaites, po dvėjų savaičiu bus užmigdytas :)))
Jūs mane paimsit?
Anonimas
5344
Anonimas
5598
paiimsim.....
Anonimas
5610
ne
Anonimas
5618
mielas :D
Anonimas
5618
awww vargselis
Anonimas
5619
gal ir nepasiimsiu- nesupyk . Džiaukis kad esi čia, o ne numestas nuo tilto, nufilmuotas, įkeltas į youtubą ir pavadintas ,,prikolas''
Anonimas
5619
#9 bet šunys yra bejėgiai patys išgyvent.Juos tik uzmigdo ir jie jau nepasipriešins.
Anonimas
5619
Paiinciau :((
Anonimas
5619
Paimsiu ;D
Anonimas
5619
#4 o ketviratame komentare- bedarbis
Anonimas
5619
Visi nori gyvent, kaip kas moka taip tas stengesi islikt :)
povilasq
5619
nope
Teenagor
5619
antram plane tu.
kiki17
5619
AGUROTI blt netrink mano komentaru visi zino kad lopas esi :D
Anonimas
5619
antrame plane - giedrius
Anonimas
5619
antrame plane- Anglijos lietuve
Anonimas
5619
ne, matau kad kisi nosi ten kur nereikia!
Anonimas
5619
Jo, per visas skyles. Imsiu ir imsiu.
Anonimas
5621
Ne
|

