Jūs mane paimsit?

2011.02.05 Agurotis
  • 167
19
Jūs mane paimsit?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
#14 jis čia daugiausiai dvi savaites, po dvėjų savaičiu bus užmigdytas :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
paiimsim.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
mielas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
awww vargselis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
gal ir nepasiimsiu- nesupyk . Džiaukis kad esi čia, o ne numestas nuo tilto, nufilmuotas, įkeltas į youtubą ir pavadintas ,,prikolas''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#9 bet šunys yra bejėgiai patys išgyvent.Juos tik uzmigdo ir jie jau nepasipriešins.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Paiinciau :((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Paimsiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#4 o ketviratame komentare- bedarbis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Visi nori gyvent, kaip kas moka taip tas stengesi islikt :)
povilasq 5619    
nope
Teenagor 5619    
antram plane tu.
kiki17 5619    
AGUROTI blt netrink mano komentaru visi zino kad lopas esi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
antrame plane - giedrius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
antrame plane- Anglijos lietuve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
ne, matau kad kisi nosi ten kur nereikia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Jo, per visas skyles. Imsiu ir imsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Ne
Grįžti į viršų