Juk ir tu - kartais meluoji

2011.03.27 termometras2
  • 546
33
Juk ir tu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5276    
6. Man jau 18
Geras_Iksas 5350    
antras punktas tai emo, trecias skirtas skupiems. nebuvau emo, ir sakydavau tiesa kai nebeturedavau gumos.. taip kad :) 40% fail sitoj demo is mano puses :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
1,3,4.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Aš tai #26 užlaikinčiau jeigu būtų galima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
jei butu mygtukas like, paspausciau #28 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
1. Nesakau niekad, labai lekstas melas. 2. Taip nesakes. 3. Nebuves tokioj situacijoje, ir siaip, dalintis skanestais man ne problema. 4. Daznai perskaitau. Labai daznai atsibosta perskaicius trezdali ar puse. 5. Tokio dalyko niekad nemeluoju. Bet, juk si demotyvacija skirta daugumai. Kaip matau,a veikia. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
cia tipo labai kazkam idomu kokie skaiciai jum atitinka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
liko paskutinė cigarete sita uzmirso ;/
MagicianGirl116 5569    
Kartais :D
prodigy 5569    
2 ir 3 niekada nesakiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
gerulis. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
1,4,5 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
4,5 :D
Simi 5570    
Supistukas.... mano demo nupy***no...

Sorry, bet tai.. pas termometras2 - 2011.03.27 patalpino termometras2
O pas mane - 2011.02.09 patalpino Simi
Nyctereutes 5570    
2 ir 3 nesu pasakiusi... Niekada nebuvau gumos mėgėja, o kai nekenčiu, tai nekenčiu konkrečių asmenų :D.
O dažniausiai vartojamas tai 4-asis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#15 ne visi ruko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
tiesiai i 8-tuka!
Nuotraukos nėra
sereikaite.r 5570    
mano didziausias melas- tai kai nakvojau pas viena drauge, kurios mama nemegsta, o mamai pasakiau kad nakvosiu pas visai kita, jos nepazistama, drauge.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
galbut cia tiktu labiau: ne paskutinis gumos gabalelis, o paskutine cigarete :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
siaip gal ne didziausi, o dazniausi...
O, kad visu nekenciu tai nemelas
Simi 5570    
#11 Nu bet vistiek frazės mano kurtos, o jis nukopijavo...

O jei ir tau nepatinka kažkas tai užsi**sk (;
Teenagor 5570    
4,5 ahą:D.
Spameris 5570    
#9 Nu kas tau patvirtins šuns sukurtą demotyvaciją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
o taip labai daznai buna;D
Simi 5571    
Nukopijavo nuo manęs... grynai ta patį kaip mano..: Modai pažiūrėkit kada mano sukurtas ir kada jo.: www.demotyvacija.lt/from-Simi/not-approved/meluojame-1337406.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
4
LogInGuy 5571    
dažniausiai 1
ninadalala32 5571    
visi;D
povilasq 5571    
4, o kiti man px
belieber 5571    
5. kartais tai palieku namie bet padarau :D bet dazniausiai nepadarau
Nuotraukos nėra
elektrikaz 5571    
4,5 kitu nebuna -_-
Dywa 5571    
visus punktus teko istarti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
2,4 dažnai :D
Grįžti į viršų