Jų dėka - Mes šiandien galime vadintis LAISVAIS!

2017.01.13 ne2rnas
  • 43
2
laisve,sausio, 13







Nuotraukos nėra
Anonimas 3448    
Ne už tą ateities vizijose matomą LIETUVĄ jie galvas paguldė.Verslo magnatų ir valdžios savivalė ir jų nebaudžiamumas,emigracija ir pažadai kad rytoj bus geriau.Yra filmas vadinasi "Rytojus neišauš niekada"- čia matyt apie Lietuvą ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 3449    
amziaus top demo :)
Grįžti į viršų