„Jie tik vaikai..“ - Kartais šie žodžiai taip išveda mus iš kantrybės..

2011.07.06 Manovardasss
  • 125
3
vaikai,kantrybe,gyvenimas,isdaigos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5463    
Bet jie irgi žmonės >.> Negalima diskriminuoti vaikų vien todėl, kad jie maži. Juos reikia bausti taip pat kaip ir visus, o tai pasiskūs į Strazbūro teismą, kad jie diskriminuojami ir su jais elgiamasi ne taip, kaip su visais žmonėmis!
zilwis777 5465    
Bet jie juodi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5465    
kiekvienas zmogus yra (vaikas saugusysis ir tevas)
Grįžti į viršų