Jie taip pat.. - Pradėjo nuo vieno butelio alaus per dieną.

2010.10.15 madness
  • 112
20
Jie taip pat..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#19

arba tiesiog pasakiskas, kai neturi del ko galvos kvaršinti ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Vargsai diedukai, gaila man tokiu, aisku jie patys kalti bet vistiek gaila, neturi nei seimos, nei artimuju, nei pinigu :((( Ziaurus tas gyvenimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Paneigciau sita...
1. Po 1 bonka i diena nera blogai ( ziurint pagal metus )
2. Jie tikrai nepradejo po bonka i diena, jie galbut pradejo kaip visi normalus zmones, bet tiesiog kazkas atsitiko, susisuko smegenys ir degradavo, gerdami visoki bruda
sqlD 5732    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Ar klausei, debile?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
pz bliat. didaktika demotyvacijoj. einu kartis.
Nuotraukos nėra
Netaunetau 5733    
nuff said
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Ir suoliukui nešalta ir jiems gerai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Va cia tai demotivuoja ;)
anonimas 5733    
#6 jie nesugeba mastyti kaip zmones todel jie nera zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#7 dx esi, kas kaip nori tas taip ir raso.

P.S. Gero foto xD
Nuotraukos nėra
Zmogutis 5733    
#8 :D
Nuotraukos nėra
Davedukas 5733    
lovom susiskirste normalus tokie ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#4 jeygūų neyšmokšįįį rąaąąšyty, tiąi yr tiųųū tioOks lįksy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#1 #2 #3 #4 #5 o tai alkoholikai ne zmones?
OoS 5733    
#2 nebūtinai. būna ir 18os pradėję prasigeria laisvai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
net ne slykstu jie tiesiog tikry alhoholykay xD [patys kalty]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
slykstu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Tereikia pridėti, kad jie tai pradėjo būnant 12 - 14 metų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
:D
Grįžti į viršų