Jie dar grįš - ir užbaigs tai, ko nepavyko užbaigti.

2011.09.18 Anonimas
  • 192
6
Jie dar grįš







Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
As myliu labai myliu lietuva, bet kad ir kaip butu as gyvenu del saves ir sau brangiu zmoniu ir kad ir kaip bebutu supranta tam reikia pinigu,tjgi gyvenu ir gyvensiu uzsienyje kad ir kaip as lietuva myleciau.. katedros aikste ar neris manes laimogos nepadarys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
3-4 vieta paims, tikiu tuo.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
O dieve, jau pakaks. Uzkniso kasis. Uzsiciaupkit pagaliau. -tai- -tik- -zaidimas-.
Taute 5393    
Optimistai...7 vieta paims Londone, ne geriau...
Spartasaurus 5394    
so give me a high FIVE , thats right , we're fifth
Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
O rly ? Pažiūrėsime..
Grįžti į viršų