Ji žino - ką valgei aną vasarą

2010.09.10 pedobear
  • 240
31
Ji žino







Nuotraukos nėra
Anonimas 5252    
kolkas mano klavetura dar taip neatrodo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
KLAIDO klava ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Nu arba Klaidas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Tiems, kas nesuprato:
Apie 85% visų kompiuterių vartotojų dažnai valgo prie kompiuterio, prie stalo. Tad nenuostabu, kad prikrenta maisto likučių po klaviatūros mygtukais.
O išvalyt kiekvienas tai patingi ir nenori, todėl taip ir lieka klaviatūra keletą metų nevalyta. :D

Supratot dabar? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Niekas negali paasiskint?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Nu niekaip blet nesuprantu ka cia nori pasakyt...
kamilute 5767    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#9 tu pavydi nes anglijoje geresnis gyvenimas, kad ir ka bedirbtum gaidy krw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
kai buvau anglijoje mano irgi tokia buvo, nes per ta itempta darba uz svarus neturejau laiko issitustint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
mano ir panasi buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Anglijos lietuvis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#19 tu tai idijotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#13 Tu Anglijoi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Šitas nužudė. :D Perskaičiau „Ji žino“ ir žiūriu į paveiksliuką, galvoju kas iš tų raidžių turi gautis, galvojau bus vėl kokia pieva su romatika ar kažką, ale nei velnio, kuliminacija nereali! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#14 tai tu lopas ir kaimietis, o jai emigrantas tai myznius
forgottens 5769    
maniske zino, ka valgiau pries metus
Spameris 5769    
#9 Nauja mada?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Lopai ir kaimiečiai Lietuvoj pasilieka, biški sumaišei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
i anglija emigruoja tip lopai kaimieciaiĄĄĄĄ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
ANGLAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#4 anglų kalbos žinias patobulink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Geeeras;D I like :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Cia lietuviai ANGLIJOJE nepriziuri taip klaviaturos( tie lietuviai kurie sunkiai dirba valydami tuoletus o grize i lietuva ir vazineja su bmw 7, 1999
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
ŠOKOLADOOO PYRAAAGAAAAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#4 isverte .... su klaidom. Tau tiktai nebuti verteju :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Gerulis ;D
Nuotraukos nėra
pedobear 5770    

It knows - what you ate last summer
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
i don't understand
Spameris 5770    
mmm... Čeburėėėkai... : ]
Nuotraukos nėra
no-one 5770    
čeburekus valgė :D
Grįžti į viršų