Neatlaike nervai mergaitei
Ji sužinojo - Kad turiu BMW
Anonimas
4556
Anonimas
4556
#2 kam tas šalmas, kai katites šalia, gaila, kad iš laimės taip dažnai pridaro, reikia plauti po to!
Anonimas
4556
matyt toks humoras ne man. Čia gal kas iš marozų bmwistų tautosakos? Paaiškinkit man, nes nesisuku marozų rate, tai ir nepagaunu tokio humoro
Anonimas
4556
#1 su šalmu važinėk.
Anonimas
4556
Mano kreigzdej jau visai spanai ispuvo, bet dar kokius 10 metu pratempsiu su RAT STYLE ;)
|

