Jei tave supa tave mylintis ir suprantantis zmones,niekada neverksi slapcia. Jei tau liudna liudna ir jiem.
Jei verki, - vadinasi, tavo gyvenimas dar kažko vertas!
Seda
4807
Anonimas
5153
Kazinau, mano gyvenimas kazko vertas tik tada kai susilauzau koja
Anonimas
5595
Jeigu verki, tai verk tyliai, nes niekam nerupi.
Anonimas
5596
#8 jo istikro nei as ne tu nezinom kaip ten galas turi baigtis
Anonimas
5596
#7 kas tu esi? atsakau. emo skestantis asarose, arba gal ir alkoholikas degradas bet patikek istikro ir liksi.
Anonimas
5596
#1 #2 #3 #4 #5 #6 kas jus esat ? atsakau. nuosliauzos is pyzdos brangios , arba gal ir varguoliai bet patikekit tokie istikro ir liksit
Anonimas
5596
si demo mus skatina verkti, kad butumem emo?
Anonimas
5596
emo logic.
Anonimas
5596
nu nx reiskes m,ano nieko neverts xD
povilasq
5596
pabaigos? (think)
Nyctereutes
5596
tarp šios svetainės adminų ar moderatorių akivaizdžiai atsirado emo...
Anonimas
5596
nesamone :D
|

