Pirma vietoj papa papai perskaiciau :D
Jei tu panašus - tai nereiškia, kad tu toks pats
Anonimas
4987
Anonimas
5352
Geras XD tikraiii
Anonimas
5784
:D
Anonimas
5788
paveiksliukas geras ,o komentaras...jokio susizavejimo ;D
Anonimas
5791
Obaaaa, kai plyšau... net nepagalvojau apie tai :D
Anonimas
5791
Gerulis.
Anonimas
5792
HAAAAAAAAAAA LOL
Anonimas
5792
Geras :D
Anonimas
5792
Istaske... ;D
Dzestina
5792
Geras šitas. ;D
Anonimas
5792
;D
Anonimas
5792
Geruliai :D
Anonimas
5792
Gerulis :D
Anonimas
5792
like :D
Anonimas
5792
xD
jwoooow
5792
geras :D
Anonimas
5793
:D
Dovilsss
5793
Pzdc xD.
Anonimas
5793
nesveikai ;D
Anonimas
5793
geras :D
Anonimas
5793
turetu gauti malku :D
Anonimas
5793
Net nesusiprotėjau, kad Patrikas panašus į buu ;D
Anonimas
5793
Kai gerumo..!! xD
Anonimas
5793
;D
Anonimas
5793
Lūžtųųų ;D
Anonimas
5793
:}
Anonimas
5793
:D
Anonimas
5793
:D
Anonimas
5794
Vat vat,tekstas gal kiek per rimtas paveiksliukuj.
Anonimas
5794
#6 jo patrikas. Ziauriai gera demotivacija. Cia dar reikia ismastyti tokius dalykus prilyginti :D
Anonimas
5794
Ten kartais ne Patrikas ? :D
rytine_kava
5794
geras :D
Anonimas
5794
:D
Airidc
5794
gerai nupiešta ;)
|

