Jei statydavai tokią būstinę, - tavo vaikystė buvo pati geriausia.

2012.02.16 To4night
  • 372
12
Jei statydavai tokią būstinę,







Nuotraukos nėra
trumpas 5099    
Rytais pas mane palapine dar kartais irgi pasistato..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
Is keturiu kedziu toke buva. Tekdava lyst po kieda kad patektum i vidu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5239    
atitinka :D
karekas 5239    
smagu prisimint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5242    
true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
Pas mane 2 aukštų lova buvo, tai pirmam aukšte tooookią isrengdavau. Arba dar su kaimynėm laiptinėj iš didelių dėžių statydavom. Žiauriai fainos būdavo. ir adbar borėčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
pas mane tai dvieju "kambariu" buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Mano "palapinės" per visą kambarį tęsdavosi : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
mes namus is sofų kėdžių ir dekių statydavom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
as tai sudetingesnes statydavau pora dienu stovedavo ir labai gaila budavo isardyt :)
Wsprunke2 5247    
True story bro
Grįžti į viršų