Suaukit ereliai, vairuot ismokau budamas 8 metu, kai dar tokiu zaidimu nebudavo. O dabar cia prisizaide kazkokiu gta galvoja kad cia viskas normaliai ir lekia saudyt visus kaip avinai. Ka jau kalbet apie sitas lenktynes. Gauna teisias ir puola lakstyt su golfais, o tada teveliai karstus tokiem perka. Sudo malimas kazkoks cia.
Jei nežaidei - vadinasi nemoki vairuot!
Anonimas
4728
Anonimas
4729
Prisižaidžia ereliai vaikystei, išsilaiko teises iš 5 karto ir laksto po gatves kol suvažinėja kokia mamą su vaiku. O tada sėda kaliūzėn ir subine sienas brauko, nes bijo sukiotis. Gal jūs geriau išlįskit iš ereliškų fantazijų ir subręskit, nes vaikai čia ne žaidimas.
Anonimas
4729
vaiku pasaulis cia
Firework
4729
Wow, reiškias, net neišsilaikius teisių aš jau moku vairuoti :D
Anonimas
4729
Logikos 0
Anonimas
4729
Visi moka vairuot, tik ne daug kas gerai.
fLash_
4732
reišk nemoku vairuot
|

