Jei nemoki meluoti, - neatskirsi, kada meluojama tau.

2010.10.21 ifelthope.1126
  • 49
12
Jei nemoki meluoti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
lol as atsigimes melagis meluoju ka noriu,kam noriu ir ka noriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Kaikurie nemoka meluoti, bet kitiems pavyksta isristi mela pukiai ir apgauti puikiai ar suciulbeti melodija itikinama ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
nesamone.Nebutina meluot kada pamatytum akivaizdu mela
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    

#8 tas gers :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#8 :D
Rocknroll 5727    
ziurint kaip itikinamai tau meluoja
OoS 5728    
demo nesąmonė. Minusas. Meluot nemoku, bet išrišu puikiai kitus.
Nuotraukos nėra
ifelthope.1126 5728    
Nu pzdc nesuprantu, ką čia veikia tokie "intelekto perliukai" kaip tu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Ciulpk byby gaidvamzdi
Nuotraukos nėra
ifelthope.1126 5728    
#2, Tavo nick'as labai daug apie Tave pasako, kaip ir Tavo bazaras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Eik nx su tokia sudina demotyvacija, asilo dantys kazkokie supuve
erikaslt 5728    
gal ir tiesa
Grįžti į viršų