Jei ilgai žiūrėsi į bedugne... - ...bedugnė pradės žiūrėti į TAVE.

2010.07.16 zipo
  • 14
19
bedugne







Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
WoW'as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
SLAYYYYYEEEEEEEERRRRRRRRRRR \m/ aaaaaaaaaaaaaaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
jei nemoki demotyvuot, tai nekurk tu demotyvaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Hell yea , Slayer \m////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Slayer \m/
EvilRiesutas 5820    
Jau kokį trečią kartą matau demo su šitais žodžiais, o kas blogiausia, tai kad autorius nė nežino kas tai pasakė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Slayorai!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Nyce,maziau delfi cituokite.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Šiandien nuolaidos visiem prezervatyvams iki 20procentų, paskubėkite, ir apsaugokite savo merga nuo pilvo išsipūtimo...thnx
Nuotraukos nėra
cigo 5821    
nu jo toks jausmas kai stovi prie jos... po kiek laiko pasijaucia... apie tai kad is ten kazkas tave stebi xOOOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Nu nebent taip :) dekuj uz paaiskinima
zipo 5821    
#8 aš ta pasakyma interviu su žudiku manijaku pirma kart perskaičiau, aš suprantu kad jei domėsies ir panašiai visokiais manijakais pats tokiu tapsi. Nežinau ar teisingai suprantu bet parašiau kaip man atrodo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
AS nzn kiek kartu esu tai girdejas, bet as nepakertu.. gal galit kas paaiskitnt? nestument kad tu toks ir toks jei nesupranit ir pan.
zipo 5821    
#6 žinosiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
F. Nyčė tai pasake, vokiečių filosofas
zipo 5821    
Slayer-Season in the abyss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
kokio cia albumo virselis?
zipo 5821    
kažkokas rašytojas yra taip pasakes o ne Wow...
Nuotraukos nėra
Pyle99 5821    
World of Warcraft : Wrath of the Lich King atidarius pakuote tas pats parasyta..
Grįžti į viršų