Jei daryti, - tai tik iki galo!

2011.11.21 Rendolfas
  • 173
9
Jei daryti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5111    
#2 true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
#2 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
#2 xD
fin 5332    
;D#2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
o man buvo vasara nesekiminga diena, pjoviau zole ir sudas pasislepes buvo, apsitaskiau rubus ir veida belekaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
Primine kaip as karta vos katino nenusienavau... Isvariau zolepjove, nuejau benzno paimti, o tas po zolepjove palindo ir i maisa! Bilu benzina ir ziuriu.... juda tas maisas :D
Grįžti į viršų