niekada taip ir nemaniau.
Japonai - Vis dar manai, kad jie nemoka reikšti emocijų?
Anonimas
4530
Anonimas
5129
Teip.
satanod
5441
geras +1 :D
Anonimas
5564
Koks cia rasizmas, vaikas tu nx? :D
Anonimas
5583
oo uz rasizma galima i mentus sita paduot demo :)
Saber
5694
Ko cia tyciojies is kitos rases zmoniu?
Sam.
5719
che; dd
Anonimas
5720
Žodžių :/
Anonimas
5720
Pzdc, kai demotyvavo.. Pritrūkau žodių
Anonimas
5720
#6 #7 as irgi pritariu :)))
Anonimas
5720
Cia net ne japonai lol
teufel
5720
ciuuzz is kur tokias ft gaut? ;D
luksas
5720
#10 nu jo kai pamaciau komentaru laika(kada parase) tj pagalvojau wtf? :-D
garbane
5720
kaip žiauriai jie čia :o
Anonimas
5720
Visi sajanais bando pavirst
Anonimas
5720
Visi sajanais bando pasvirst.
Anonimas
5720
#6 Pritariu
Anonimas
5720
blet nueikit jus i toki atrakciona paziureciau bled jusu emocijas :D
Anonimas
5720
nuzude :D:D:D:D
Ex02r
5720
#3 jei ne japonai tai korejieciai. Bet kas ten tuos ciurkas supaisys :D
Anonimas
5801
nepanasus i japonus
Anonimas
5801
daa :D
Anonimas
5801
Blm cia tai mimikos ;D
|

