taip vaikai aš susipazinau su jusu mama :D dabar papasakosiu nuo keliu buteliu as su ja susipazinau xD
Jamaica - Užverstų ir arklį.
Anonimas
4860
Anonimas
4860
senu geru laiku arklemušis xD
Anonimas
5412
Rugsėjo 1-oji artėja, jamaica irgi ;D
Anonimas
5432
geras :D
Anonimas
5444
stakliskiu dar baisu bandyt, bet jamaicos paimt reiks sian:D
Anonimas
5449
tik neimkit ji kai akcija bus :D
Anonimas
5453
Daug geriau nei Alus. :)
Anonimas
5454
arkli gal, bet manes tai nepaema... tai kas as per padaras? :s
Anonimas
5454
dantu pastos skonis!:D
Anonimas
5455
:D kas tiesa, tas ne melas!
Anonimas
5455
Ble, facepalm to me :(
Anonimas
5456
Vsio,gerk dbar 2 pusles
Anonimas
5456
and 2,144 others like this. whats up bro?
Anonimas
5456
tikrai matosi kad negėrę Stakliškių.
Anonimas
5456
kaip sako vienos pusles Jamaicos permazai o dvieju jau per daug:D
trinity1010
5456
sudas yra isgeriau pusle .. jokio poveikio
Anonimas
5456
Tikrai, kad negėrę Stakliškių :D
fff
5457
#2 vaikai nesupras
Fanatikeee
5457
wtf?
Anonimas
5457
Matomai, negėrei Stakliškių :))
|

