Jai tu tai matai - Turiu tau blogų žinių...

2010.04.09 Sania
  • 370
65
Jai tu tai matai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
net nepastebėjau iš pradžių kas per reikalas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#64 Jei parasei taip,reiskias pastebejai ;:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Niekada bybių nepastebiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Ryškiai photoshop... Net nejuokinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
na "JEI" nematai, reiškiasi metas pas akių gydytoją. FAIL - vienareikšmiškai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
tai kaip jo nematyt jei jis net sviecia xD ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#54 tokius tik pakast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#54 bl tu tai tikrai visiskas daunas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#54 ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
FAKE!!!! PHOTOSHOP PLBM!!! arba elementarus paint, neesme zdz FAKE!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
*#32
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Jei su a :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#32 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Rasyt nemoka sios demotyvacijos autorius.. + manau ne i tema. Matau as ta lytini organa, bet prie ko cia? xD Na gal as tiesiog nesuprantu. Tada atsiprasau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
cia blogos zinios bernams, jei pamato reiskiasi gejus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
iš pradžių nemačiau, ieškojau kažko kalnuose, okai pamačiau tai akis bado tiesiog... :D neįmanoma vėliau nematyt.;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
pzdiec ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Is kart pastebejau ;D
Karole 5833    
Tai kokios ten tos blogos žinios? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Deja, matau :D
Modestas. 5837    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
ziauru kaip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
nu eina sau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Buciau nemacius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
:D blyn
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Jei, o ne jai, berasti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
oi
kasiakas 5854    
bl as tai matau keleta kartu per diena ir kokios tos blogos zinios?????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
net nebūčiau pastebus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
nebuciau perskaites komentaru , tai tikrai to penio nebuciau pastebejes >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Kas per genijus rašo jai !?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
parvažiuosim trise ! :D
Kristea 5869    
; DDDD
Nuotraukos nėra
killere 5870    
kokiu ziniu kazin :D
Gretukas 5872    
Šiaip Jei ,o ne Jai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Geeeeeeras !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
lol!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
cia tipo tas pimpaliukas tarpe??;]] prigauta graziai;D
Sania 5914    
Mane tai labai uzpisa kiti demotyvaciju kurejai kurie visus is eiles vertina 1.... Niekam nesu uzdejas maziau nei 4. O jai labai bloga demotyvacija tai ir nevertinu. Gedikites zmones.
amusement 5915    
as matau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
#12 Sania, nukopino, kad klaidą ištaisyt. Jei, ne Jai
Vyncas 5917    
#14, kad tu netingi blet ir lakstyk po tuos užsienietiškus puslapius.
eclipse-nsx 5917    
Gay...Tupa demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
#15 oh my God, skanaus ;D
(50-65)
Grįžti į viršų