net nepastebėjau iš pradžių kas per reikalas :D
Jai tu tai matai - Turiu tau blogų žinių...
Anonimas
5741
Anonimas
5762
#64 Jei parasei taip,reiskias pastebejai ;:D
Anonimas
5771
Niekada bybių nepastebiu.
Anonimas
5772
Ryškiai photoshop... Net nejuokinga.
Anonimas
5777
:D
Anonimas
5777
na "JEI" nematai, reiškiasi metas pas akių gydytoją. FAIL - vienareikšmiškai :)
Anonimas
5777
:D
Anonimas
5780
tai kaip jo nematyt jei jis net sviecia xD ?
Anonimas
5784
#54 tokius tik pakast
Anonimas
5789
#54 bl tu tai tikrai visiskas daunas....
Anonimas
5793
#54 ...
Anonimas
5798
FAKE!!!! PHOTOSHOP PLBM!!! arba elementarus paint, neesme zdz FAKE!!! :D
Anonimas
5798
:D
Anonimas
5801
*#32
Anonimas
5801
:D
Anonimas
5812
Jei su a :D
Anonimas
5815
#32 :D
Anonimas
5817
Rasyt nemoka sios demotyvacijos autorius.. + manau ne i tema. Matau as ta lytini organa, bet prie ko cia? xD Na gal as tiesiog nesuprantu. Tada atsiprasau. :)
Anonimas
5822
cia blogos zinios bernams, jei pamato reiskiasi gejus ;D
Anonimas
5824
:D
Anonimas
5830
iš pradžių nemačiau, ieškojau kažko kalnuose, okai pamačiau tai akis bado tiesiog... :D neįmanoma vėliau nematyt.;/
Anonimas
5834
pzdiec ziauru :D
Anonimas
5835
Is kart pastebejau ;D
Karole
5836
Tai kokios ten tos blogos žinios? ;D
Anonimas
5838
Deja, matau :D
Modestas.
5840
;D
Anonimas
5842
ziauru kaip ;D
Anonimas
5843
nu eina sau. :D
Anonimas
5847
Buciau nemacius..
Anonimas
5850
:D blyn
Anonimas
5852
:D
Anonimas
5852
Jei, o ne jai, berasti :D
Anonimas
5855
oi
kasiakas
5857
bl as tai matau keleta kartu per diena ir kokios tos blogos zinios?????
Anonimas
5857
net nebūčiau pastebus
Anonimas
5858
nebuciau perskaites komentaru , tai tikrai to penio nebuciau pastebejes >.>
Anonimas
5858
Kas per genijus rašo jai !?
Anonimas
5868
parvažiuosim trise ! :D
Kristea
5872
; DDDD
killere
5874
kokiu ziniu kazin :D
Gretukas
5875
Šiaip Jei ,o ne Jai
Anonimas
5914
Geeeeeeras !
Anonimas
5915
lol!
Anonimas
5917
cia tipo tas pimpaliukas tarpe??;]] prigauta graziai;D
amusement
5919
as matau xD
Anonimas
5920
#12 Sania, nukopino, kad klaidą ištaisyt. Jei, ne Jai
Vyncas
5920
#14, kad tu netingi blet ir lakstyk po tuos užsienietiškus puslapius.
eclipse-nsx
5920
Gay...Tupa demotyvacija
Anonimas
5921
#15 oh my God, skanaus ;D
|

