Jai tu tai matai - Turiu tau blogų žinių...

2010.04.09 Sania
  • 370
65
Jai tu tai matai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
net nepastebėjau iš pradžių kas per reikalas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#64 Jei parasei taip,reiskias pastebejai ;:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Niekada bybių nepastebiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Ryškiai photoshop... Net nejuokinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
na "JEI" nematai, reiškiasi metas pas akių gydytoją. FAIL - vienareikšmiškai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
tai kaip jo nematyt jei jis net sviecia xD ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#54 tokius tik pakast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#54 bl tu tai tikrai visiskas daunas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#54 ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
FAKE!!!! PHOTOSHOP PLBM!!! arba elementarus paint, neesme zdz FAKE!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
*#32
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Jei su a :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#32 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Rasyt nemoka sios demotyvacijos autorius.. + manau ne i tema. Matau as ta lytini organa, bet prie ko cia? xD Na gal as tiesiog nesuprantu. Tada atsiprasau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
cia blogos zinios bernams, jei pamato reiskiasi gejus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
iš pradžių nemačiau, ieškojau kažko kalnuose, okai pamačiau tai akis bado tiesiog... :D neįmanoma vėliau nematyt.;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
pzdiec ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Is kart pastebejau ;D
Karole 5835    
Tai kokios ten tos blogos žinios? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Deja, matau :D
Modestas. 5839    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
ziauru kaip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
nu eina sau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Buciau nemacius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
:D blyn
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Jei, o ne jai, berasti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
oi
kasiakas 5856    
bl as tai matau keleta kartu per diena ir kokios tos blogos zinios?????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
net nebūčiau pastebus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
nebuciau perskaites komentaru , tai tikrai to penio nebuciau pastebejes >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Kas per genijus rašo jai !?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
parvažiuosim trise ! :D
Kristea 5871    
; DDDD
Nuotraukos nėra
killere 5872    
kokiu ziniu kazin :D
Gretukas 5874    
Šiaip Jei ,o ne Jai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Geeeeeeras !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
lol!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
cia tipo tas pimpaliukas tarpe??;]] prigauta graziai;D
Sania 5916    
Mane tai labai uzpisa kiti demotyvaciju kurejai kurie visus is eiles vertina 1.... Niekam nesu uzdejas maziau nei 4. O jai labai bloga demotyvacija tai ir nevertinu. Gedikites zmones.
amusement 5917    
as matau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
#12 Sania, nukopino, kad klaidą ištaisyt. Jei, ne Jai
Vyncas 5919    
#14, kad tu netingi blet ir lakstyk po tuos užsienietiškus puslapius.
eclipse-nsx 5919    
Gay...Tupa demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
#15 oh my God, skanaus ;D
(50-65)
Grįžti į viršų