net nepastebėjau iš pradžių kas per reikalas :D
Jai tu tai matai - Turiu tau blogų žinių...
Anonimas
5738
Anonimas
5759
#64 Jei parasei taip,reiskias pastebejai ;:D
Anonimas
5768
Niekada bybių nepastebiu.
Anonimas
5769
Ryškiai photoshop... Net nejuokinga.
Anonimas
5774
:D
Anonimas
5775
na "JEI" nematai, reiškiasi metas pas akių gydytoją. FAIL - vienareikšmiškai :)
Anonimas
5775
:D
Anonimas
5777
tai kaip jo nematyt jei jis net sviecia xD ?
Anonimas
5782
#54 tokius tik pakast
Anonimas
5786
#54 bl tu tai tikrai visiskas daunas....
Anonimas
5790
#54 ...
Anonimas
5795
FAKE!!!! PHOTOSHOP PLBM!!! arba elementarus paint, neesme zdz FAKE!!! :D
Anonimas
5795
:D
Anonimas
5799
*#32
Anonimas
5799
:D
Anonimas
5809
Jei su a :D
Anonimas
5813
#32 :D
Anonimas
5814
Rasyt nemoka sios demotyvacijos autorius.. + manau ne i tema. Matau as ta lytini organa, bet prie ko cia? xD Na gal as tiesiog nesuprantu. Tada atsiprasau. :)
Anonimas
5819
cia blogos zinios bernams, jei pamato reiskiasi gejus ;D
Anonimas
5821
:D
Anonimas
5827
iš pradžių nemačiau, ieškojau kažko kalnuose, okai pamačiau tai akis bado tiesiog... :D neįmanoma vėliau nematyt.;/
Anonimas
5831
pzdiec ziauru :D
Anonimas
5832
Is kart pastebejau ;D
Karole
5833
Tai kokios ten tos blogos žinios? ;D
Anonimas
5835
Deja, matau :D
Modestas.
5837
;D
Anonimas
5839
ziauru kaip ;D
Anonimas
5840
nu eina sau. :D
Anonimas
5844
Buciau nemacius..
Anonimas
5847
:D blyn
Anonimas
5849
:D
Anonimas
5850
Jei, o ne jai, berasti :D
Anonimas
5852
oi
kasiakas
5854
bl as tai matau keleta kartu per diena ir kokios tos blogos zinios?????
Anonimas
5854
net nebūčiau pastebus
Anonimas
5855
nebuciau perskaites komentaru , tai tikrai to penio nebuciau pastebejes >.>
Anonimas
5855
Kas per genijus rašo jai !?
Anonimas
5865
parvažiuosim trise ! :D
Kristea
5869
; DDDD
killere
5871
kokiu ziniu kazin :D
Gretukas
5872
Šiaip Jei ,o ne Jai
Anonimas
5911
Geeeeeeras !
Anonimas
5912
lol!
Anonimas
5914
cia tipo tas pimpaliukas tarpe??;]] prigauta graziai;D
amusement
5916
as matau xD
Anonimas
5917
#12 Sania, nukopino, kad klaidą ištaisyt. Jei, ne Jai
Vyncas
5917
#14, kad tu netingi blet ir lakstyk po tuos užsienietiškus puslapius.
eclipse-nsx
5917
Gay...Tupa demotyvacija
Anonimas
5918
#15 oh my God, skanaus ;D
|

