Jai BMW neateina pas medį.. - Medis ateina pas BMW.

2010.02.24 Algirdukas
  • 252
36
Jai BMW neateina pas medį..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
BMW - Baleika Mėšlui Wežti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Eina nx '=)))))))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Zhiauriai gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
durna demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
30# jau toks kietas forsas su opel cadet 1,7l.negaliu tokiu urodų kaip tu pakęst. erelis atsirado
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
prisikit i kelnes komentuotojai. seiles varva, sirdis nori, o turet neturit tai ir baisiai mandrai volksvagenuojat. BMW - Best Motor in the World.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
BMW - byby, mokykis wairuot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
BMW-Baisei Mandras Wolkswagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
://////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
O tai lietuviai net normaliai parašyti negali... Rašosi Jei o ne Jai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
BMW - baisiai mandrasa wolksvagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#20 killing :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
gaila pitako
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
BMW-Baisiai malonu vairuoti : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Zodziu bmw sunku vairuoti trys pedailai visi gazas :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Kliude 4 bet gaisrininkai jau spejo apipjaustyma medeliui padaryt ir pasalint nereikalingas sakas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
bet gal ir neblogaj, antrastej parasyta kad kliude keturis automobilius, o nuotraukoj uzkliudytas tj tik vienas?.....
AnimeShifter 5900    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Siaip turejo but Jei, o ne Jai ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Atsiprašau už "atsiprasau" mama....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Atsiprasau mama...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
Algirduk, klasėje mokytoja tau nesakė, kad jei nešneki apie mergaitę, tai ,,jai" reikia rašyti su e?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
Dekui dievuo kad ne zmones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
lim apskaiciuok riba kiek lygi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
Cha cha... maniskis komentaras cia buvo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
labai taiklus pastebejimas:) bet kokiu atveju bmw arteja i medi arba medis arteja i bmw :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
o kokie turtingi lietuvaoj santchnikai, jau tiem net sitas BMW yra senas ir nukrioses :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
Santechikas - Jai tau ten senas sukriošęs bmw , tai tu matyt toks turtingas , kad pats kokį x6 vairuoji?

Sexton - Vietois tiek nėra, kad visus auto surašyčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
o pas mersa neatejo?
tik senas, nukrioses bmw pasimate?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
Siaip cia mano pisbrlolio mersa irgi kliude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
Eikit medziai jus medziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
taikliai pastebeta :D
Grįžti į viršų