Ištikimybė - Jos vien žodžiais neišreikši

2011.02.02 SoulsMurder
  • 592
24
Ištikimybė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
abejoju ar zmogus jai mirtu jo artimiausias zmogus ar jis guletu va taip kaip tas ištikimas šunelis?...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
:'(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Suo atsisveikina su savo seimininku :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
#10 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
ispiso ji ir mirE ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#15 manau norejo pasakyti truputi, arba kuriam laikui. Nevykusiai pademonstravo lietuviu kalbos isprusima : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#16 visiskai tau pritariu : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Mačiau panašų vaizdą.. Senelis važiavo dviračiu, o šuniukas lėkė greta jo. Pertrenkė mašina(prie mūsų akių).. Senelis gulėjo ant žemės, nejudėjo.. Greitai atvažiavo greitoji.. O šuniukas, rodydamas savo ištikimybę, lakstė aplink jį, laižė, bandė prikelti.. Deja, nežinau kaip pasibaigė.. Suspaudė širdį, tiesiog negalėjom daugiau žiūrėt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Manau tokios demotyvacijos yra visiskai nereikalingos :) Visi zino kas yra istikimybe su lyg metais, o tokios demotyvacijos mazameciams gali itaka padaryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
#13 'biškį' isversk sita zodi ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Šuns vakarienė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Nu taip taip begalo miela, BET KIEK GALIMA KOPINT NUO KITŲ DEMO? Išeikit į lauką biškį pamąstyt, o ne copy paste copy paste pastoviai.
Kindzius 5619    
#10 Uždusk gerai? Džiaukis gyvenimu, nes jaučiu nežinai ka reiškia turėti augintinį..

Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#10 Tu dusk gerai? Džiaukis gyvenimu, jaučiu nežinai ką reiškia turėti mylimą augintinį..

Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Jau atsibodo tokie kur suo ir kazkoks mires diedas ar alkasa sedi ir demo apie istikimybe
Nuotraukos nėra
balta.varna 5619    
#8 NU IR KAS?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
dziaukites, kad galima tureti augintini, kuris tave myli ir yra tau visiskai istikimas. Dazniausiai augintiniai buna geresni nei zmones, tai darykit isvadas, ir nerasykit tokiu neigiamu komentaru.
Nuotraukos nėra
Gedas666 5619    
Sad face
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
...
winston 5649    
+30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
dievuliau ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
siaubas
Grįžti į viršų