#8 kaip gali but bent puse ? :D jei tik 2 merginu komentarai tera :D ir vienas is ju isvis nieko nepasako :D
Ištikimybė - visada turi ribas
Anonimas
5150
Anonimas
5150
Krw as tuoi tave paskersiu...#41
Anonimas
5228
#43 nes durna esi seip jokiu gyvuneliu negali skriausti
Anonimas
5549
cia spardantiems ir skerdziantiems kates - jus pacius iskerst nx reikia! kad jums kate kada nagus i kiausus suleistu gaidziai!
Anonimas
5550
Cia ne kates kaltos o tas seimininkas nahui del loterijos
skiRone077
5605
Visas kates galeciau isspardyt ir isdauzyt! Taciau suns net paliest nesugebeciau..
Anonimas
5622
Gal kas nors žinot kokia čia daina?
Anonimas
5655
skerst nx tas kates reik!
Anonimas
5707
#38 Aš tau pilnai pritariu
gerdytia
5710
patiko!
Anonimas
5716
#20 Žinai būtų gerai jei tave kas nužudytu..
Anonimas
5726
kodel gi suniukas negryzo namo? gal seimininkas nebutu ziaurus ir pasiliktu susidraugautu su kate... bet dabar jjis rado nauja galbut geriausia ir net geresni drauga... :)
Anonimas
5726
Labai liūdnas video... :(
Anonimas
5729
kietas suniukas :D
Anonimas
5734
ziauriai geras video... zmoniu tarpe labai daznai taip nutinka :(
Anonimas
5735
Fainai ;D Tik gaila man to suniuko pabaigoj buvo prie lango ;[
Anonimas
5735
Video - geras, demo- meslas
Anonimas
5735
Katė yra storas padaras
BlackCat
5737
SUPER!
Anonimas
5737
Katė... Reikėjo padaryti demotivacija - Kai turi vilties - Ją sugadina katė. : (( : DD
Anonimas
5738
Patiko
kamilute
5738
Gera demotyvacija ;)
Anonimas
5738
net apsiverkiau, tikrai geras
Anonimas
5739
Super video.
Anonimas
5739
sudas ne demotyvacija, bet video tikrai geras.
Anonimas
5739
zjbs, LOTO reklama.
Anonimas
5739
Tikrai neralus :)
Anonimas
5739
;D
Anonimas
5739
Tai reiskia zudykyt nx kates krw
Anonimas
5739
Gal zinot tos dainos pavadinima????
AnimeShifter
5739
D':
Anonimas
5739
Nelaimejo zmogus milijono. so sad :(
Anonimas
5739
Labai gražus video. O tam valkatai tai gyvenimas ;D
Anonimas
5739
Sugraudino...
Anonimas
5739
šaunuolis! Super demotyvacija!
Anonimas
5739
cia demotyvuoja niekada vilties neprarast.
Anonimas
5739
#10 Nu nu.. apie bobas tu biški ramiau:D
Anonimas
5739
labai grazu
Anonimas
5739
#8 tokios jau tos bobos, bent jau didzioji dauguma - blondinkos :D
Anonimas
5739
Daugiau jom nieko ir nereikia :D
Anonimas
5739
Bent jau facebooko komentarus paskaičius tai matos, kad pusė bent jau merginų ryškiai nesuprato šitos demo esmės.. svarbu pamatė kačiuką ir šuniuką:D
Anonimas
5739
humm
Anonimas
5739
:(
Anonimas
5739
Net nepaliete sirdies :/
Anonimas
5739
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Anonimas
5739
fucked up cat
Anonimas
5739
so sad..
Kotrynak
5739
:)
|

