#8 kaip gali but bent puse ? :D jei tik 2 merginu komentarai tera :D ir vienas is ju isvis nieko nepasako :D
Ištikimybė - visada turi ribas
Anonimas
5147
Anonimas
5147
Krw as tuoi tave paskersiu...#41
Anonimas
5225
#43 nes durna esi seip jokiu gyvuneliu negali skriausti
Anonimas
5546
cia spardantiems ir skerdziantiems kates - jus pacius iskerst nx reikia! kad jums kate kada nagus i kiausus suleistu gaidziai!
Anonimas
5547
Cia ne kates kaltos o tas seimininkas nahui del loterijos
skiRone077
5602
Visas kates galeciau isspardyt ir isdauzyt! Taciau suns net paliest nesugebeciau..
Anonimas
5619
Gal kas nors žinot kokia čia daina?
Anonimas
5653
skerst nx tas kates reik!
Anonimas
5704
#38 Aš tau pilnai pritariu
gerdytia
5707
patiko!
Anonimas
5713
#20 Žinai būtų gerai jei tave kas nužudytu..
Anonimas
5723
kodel gi suniukas negryzo namo? gal seimininkas nebutu ziaurus ir pasiliktu susidraugautu su kate... bet dabar jjis rado nauja galbut geriausia ir net geresni drauga... :)
Anonimas
5723
Labai liūdnas video... :(
Anonimas
5726
kietas suniukas :D
Anonimas
5731
ziauriai geras video... zmoniu tarpe labai daznai taip nutinka :(
Anonimas
5732
Fainai ;D Tik gaila man to suniuko pabaigoj buvo prie lango ;[
Anonimas
5732
Video - geras, demo- meslas
Anonimas
5732
Katė yra storas padaras
BlackCat
5734
SUPER!
Anonimas
5734
Katė... Reikėjo padaryti demotivacija - Kai turi vilties - Ją sugadina katė. : (( : DD
Anonimas
5735
Patiko
kamilute
5735
Gera demotyvacija ;)
Anonimas
5735
net apsiverkiau, tikrai geras
Anonimas
5736
Super video.
Anonimas
5736
sudas ne demotyvacija, bet video tikrai geras.
Anonimas
5736
zjbs, LOTO reklama.
Anonimas
5736
Tikrai neralus :)
Anonimas
5736
;D
Anonimas
5736
Tai reiskia zudykyt nx kates krw
Anonimas
5736
Gal zinot tos dainos pavadinima????
AnimeShifter
5736
D':
Anonimas
5736
Nelaimejo zmogus milijono. so sad :(
Anonimas
5736
Labai gražus video. O tam valkatai tai gyvenimas ;D
Anonimas
5736
Sugraudino...
Anonimas
5736
šaunuolis! Super demotyvacija!
Anonimas
5736
cia demotyvuoja niekada vilties neprarast.
Anonimas
5736
#10 Nu nu.. apie bobas tu biški ramiau:D
Anonimas
5736
labai grazu
Anonimas
5736
#8 tokios jau tos bobos, bent jau didzioji dauguma - blondinkos :D
Anonimas
5736
Daugiau jom nieko ir nereikia :D
Anonimas
5736
Bent jau facebooko komentarus paskaičius tai matos, kad pusė bent jau merginų ryškiai nesuprato šitos demo esmės.. svarbu pamatė kačiuką ir šuniuką:D
Anonimas
5736
humm
Anonimas
5736
:(
Anonimas
5736
Net nepaliete sirdies :/
Anonimas
5736
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Anonimas
5736
fucked up cat
Anonimas
5736
so sad..
Kotrynak
5736
:)
|

