Ištikimybė - visada turi ribas

2010.10.11 trick
  • 354
48
loterija,suo,loto



Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
#8 kaip gali but bent puse ? :D jei tik 2 merginu komentarai tera :D ir vienas is ju isvis nieko nepasako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
Krw as tuoi tave paskersiu...#41
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
#43 nes durna esi seip jokiu gyvuneliu negali skriausti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
cia spardantiems ir skerdziantiems kates - jus pacius iskerst nx reikia! kad jums kate kada nagus i kiausus suleistu gaidziai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Cia ne kates kaltos o tas seimininkas nahui del loterijos
Nuotraukos nėra
skiRone077 5602    
Visas kates galeciau isspardyt ir isdauzyt! Taciau suns net paliest nesugebeciau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Gal kas nors žinot kokia čia daina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
skerst nx tas kates reik!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
#38 Aš tau pilnai pritariu
Nuotraukos nėra
gerdytia 5707    
patiko!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#20 Žinai būtų gerai jei tave kas nužudytu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
kodel gi suniukas negryzo namo? gal seimininkas nebutu ziaurus ir pasiliktu susidraugautu su kate... bet dabar jjis rado nauja galbut geriausia ir net geresni drauga... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Labai liūdnas video... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
kietas suniukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
ziauriai geras video... zmoniu tarpe labai daznai taip nutinka :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Fainai ;D Tik gaila man to suniuko pabaigoj buvo prie lango ;[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Video - geras, demo- meslas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Katė yra storas padaras
BlackCat 5734    
SUPER!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Katė... Reikėjo padaryti demotivacija - Kai turi vilties - Ją sugadina katė. : (( : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Patiko
kamilute 5735    
Gera demotyvacija ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
net apsiverkiau, tikrai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Super video.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
sudas ne demotyvacija, bet video tikrai geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
zjbs, LOTO reklama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Tikrai neralus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Tai reiskia zudykyt nx kates krw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Gal zinot tos dainos pavadinima????
AnimeShifter 5736    
D':
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Nelaimejo zmogus milijono. so sad :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Labai gražus video. O tam valkatai tai gyvenimas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Sugraudino...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
šaunuolis! Super demotyvacija!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
cia demotyvuoja niekada vilties neprarast.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#10 Nu nu.. apie bobas tu biški ramiau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
labai grazu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#8 tokios jau tos bobos, bent jau didzioji dauguma - blondinkos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Daugiau jom nieko ir nereikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Bent jau facebooko komentarus paskaičius tai matos, kad pusė bent jau merginų ryškiai nesuprato šitos demo esmės.. svarbu pamatė kačiuką ir šuniuką:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
humm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Net nepaliete sirdies :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
fucked up cat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
so sad..
Kotrynak 5736    
:)
Grįžti į viršų