Įstatymai - egzistuoja tam, kad visi žinotų, ką jie pažeidžia

2010.04.21 graffitis
  • 275
9
Įstatymai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
:D teisybe paraso!
Siaubas_Baubas 5856    
istatymai egzistuoja tam, kad kiti galetu pateisint savo klaidas, kaip "tai teiseta"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    

Istatymai egzistuoja tam, kad mes galetumeme juos lauzt ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Istatymai egzistuoja tam, kad mes galetumem bent kiek ramiau gyvent...
fucks 5906    
nera istatymo be apstatymo :D
cloudmaker 5910    
Paradoksas - nebūtų įstatymų, nebūtų ką pažeist. Patiko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
#1 Nepazeidinek istatymu
Kord 5913    
soo?
Grįžti į viršų