Ištarkime „Ačiū“ tiems, - Kurie to nereikalauja, tačiau yra verti

2011.10.05 zvp
  • 276
11
Ištarkime „Ačiū“ tiems,







EllDiago 5165    
Aaaaawww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#9 Motyvuoja, o ne demotyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
Demotyvuoja istarti ACIU. Tai Aciu ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
as <3 gyvunus!!!!!! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
kaip tai demotyvuoja ?
Rugile.Mi. 5354    
;] Aciu labai fainai padare:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
Pagaliau tikrai kazkas gerai padirbejo ir sukure gera demotyvacija. AČIŪ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5380    
ten simpanze twilighto megejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5380    
fotkeje "uz draugyste" reiktu istarti aciu vilkolakiui?
Taute 5380    
aww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5380    
Galvojau gale bus "ačiū Maxima"
Grįžti į viršų