Ištarkime „Ačiū“ tiems, - Kurie to nereikalauja, tačiau yra verti

2011.10.05 zvp
  • 276
11
Ištarkime „Ačiū“ tiems,







EllDiago 5164    
Aaaaawww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
#9 Motyvuoja, o ne demotyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
Demotyvuoja istarti ACIU. Tai Aciu ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
as <3 gyvunus!!!!!! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
kaip tai demotyvuoja ?
Rugile.Mi. 5353    
;] Aciu labai fainai padare:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Pagaliau tikrai kazkas gerai padirbejo ir sukure gera demotyvacija. AČIŪ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
ten simpanze twilighto megejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
fotkeje "uz draugyste" reiktu istarti aciu vilkolakiui?
Taute 5379    
aww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Galvojau gale bus "ačiū Maxima"
Grįžti į viršų