Išsitiesk - ir visi vadins tave pasikėlusiu..

2010.03.23 antoni
  • 232
18
teisinga, laikysena,pasikeles,sveikata,stuburas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
krc jam pasistojas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
jo... Buna issitiesi ir sako ko cia su remu vaikstai nors be remo vps... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Nesveiki kažkokie kiekvinnoj demo rėkia photoshopas :D Išdurnėję visai.
Kamii_bear 5829    
#14 prie ko čia photoshop, gydikis.
Puiki demotyvacija, tikra tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Uzpiso tos photoshopintus det jau lopai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Susilenk iir i tave niekas neziures ;D net panos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
reeemas
chzarija 5890    
susilenk ir vadins lopu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Visiskai sutinku su Lucionu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
jo, o tas po kaire (neišsitiesęs) atrodo kaip marozėlis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
A man px kuo kiti mane laiko, svarbu man gerai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Aš vaikštau išsitiesęs ir rimta tiesa, kad vadina pasikėlusiu, nes mat patys nesugeba išsitiest. Nors čia tik tarp bendraamžių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
#3 jei tu nezinai ka apie tave kiti galvoja, tai patarciau pabendraut su kitais..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
????????
wwestas 5939    
Vaikštau išsitiesęs ir dar galvą aukštai iškėlęs :D Įdomu būtu sužinoti ką ten jau taip kiti apie mane galvoja ir ar laiko pasikėlusiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
:D
cloudmaker 5940    
Būtent. Nes kai tu susmukęs, visi jaučiasi už tave geresni :/
Grįžti į viršų