Ka cia daugiau ir pasakysi,kinologu sunys.
Išsiauklėjimas.. - Ar rastumėte savyje tiek kantrybės ?
Anonimas
5731
Anonimas
5796
#13 nieko nuostabaus, kad tokioj situacijoj katinas jauciasi laimingas ;D
Edgars_
5810
:D +1
Anonimas
5819
voketukai :)
Anonimas
5829
bet jos drasumas tai begalinis
robhertytute
5830
#7 uodegą pakelia katinai kaip jaučiasi laimingi :))))
Anonimas
5831
#10 Neveltui Vokieciu aviganiai!
Anonimas
5834
bet toks vaizdas kad tas katinas dar ir sliauzia ;D
Anonimas
5835
Bet tai šunims tai reikėjo kantrybės :D Šaunuoliai!
Anonimas
5836
kaip smagu katei butu po fas komandos
Anonimas
5837
Saunuoliai jie;)
Anonimas
5837
sitas geras:D net uodega pakelta
Anonimas
5838
Čia boso katinas tai nedrysta nieks aplot xD
Anonimas
5838
xD geras cia xD paklusnus suniukai :)
Anonimas
5838
Kurva nezinau ar man rasciau tiek kantrybes ar issiauklejimo kai sutikciau jurate... Uz tokius suddemius traktoriumi suvazineciau...
Dvi
5839
Bet tai kaaai katės drąsumas
Aspire
5839
disciplinuoti sunys :D
Anonimas
5839
geeras cia :}
|

