#12 Man irgi :/
Išradingumas
Anonimas
5231
Anonimas
5544
man nerodo :(
xievax
5628
Labai išradinga ane nukopijuot demotyvacijas?
Anonimas
5628
prisijungiu prie tų, kurie pajuto gailestį.. :( man irgi pagailo žmogaus.. aišku išradingumas - puiku..bet kažkaip.. nekažką..;/
kiki17
5628
vai kaip gerai demotyvuoja ka nors geriau reikejo parasyt
Anonimas
5628
gal kažkam juokinga, bet tas žmogelis sukasi iš padeties kaip išgalėdamas.. ir irgi jo gaila, kažkodėl liūdnai atrodo. :(
DeemO
5628
#4 mano manymu cia nesityciojama o norima parodyti kokie zmones buna isradingi....
zvp
5628
man jo gaila..
Anonimas
5628
#3 Demotyvacijas tvirtina administratoriai, taigi, nieko specialiai nepadarysi, kad tavo demo būtų patvirtinta. Nors.. sukurk gerą demo ir ją patvirtins:)
bellissima
5628
Iš tokių dalykų tyčiotis negalima.
naktinis
5628
Kaip padaryti kad demotyvacija butu patikrinta ?/?/
funryff
5628
as tapati buvau padares ir tai pat uzrasiau ir nepatvirtino
Teenagor
5628
;D
|

