Geriau uz kosmodiska ! :)))
Įsigyk - Jei ryte neturi jėgų pakilti iš lovos
Anonimas
5613
Anonimas
5614
nepadės... Noras gulėti šiltoj lovoj vietiek nugalės :D
Anonimas
5614
nu negyvai pasismeigęs tikrai jau neatsikelsiu :))
Anonimas
5614
man idomu jai tu atsigultum ar nuo ju bepakiltum dar? :D
Anonimas
5614
būtų gerai ;D
Anonimas
5614
kad tokių lovų nebūna.xD
Anonimas
5614
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/ka-jis-tik-nesukurtu-1338263.html
nigahigafan
5614
#2 agree :D
vienna
5614
nesamone
Leezash
5614
bet kaikurie guli nx ir nieko neatsitinka :D
Anonimas
5614
BUVO
Anonimas
5637
Pritariu Inf. :D
Influence
5637
Tokiam pagulejes, bbz ar isvis atsikelt iseitu
Anonimas
5637
pripraščiau ir tai sunkiai kelčiausi :D
|

