Jei ne penktadienis po pietu, tai galima laisvai surasti laisva vieta (nebent tie mini vienvagooniai traukinukai), bet jeigu penktadienio popiete.... Visi kaimieciai is vilniaus namo vaziuoja.
Įsėda tik stipriausi
Anonimas
5352
berry111
5352
ir taip visada autobusu is sules vaziuojant...
artes
5352
cheezburger.com/View/5374989824
Mr.Troll
5352
THIS IS PATRICK!!!
Lukutukas
5352
Kaip ir sleikose ar autobusuose. :D
Anonimas
5352
Daugmaz taip. Aršiausiai aišku pradžioje, kuomet dar yra šiek tiek laisvų sėdimų vietų.
Anonimas
5353
A rmt taip buna ? :D
|

