Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Moderatorai, ištrinkit kitus mano senesnius pranešimus ir šį, bet palikit #27.
Anonimas
5139
[Skliaustuose yra parašytas numanomas tekstas, kuris paveikslėlyje nesimato]
Marijampolės rajono
gimnazijos Direktoriui
II klasės mokinio
Pauliaus Miliausk(o)
Paaiškinimas
Šių metų Sausio 10 dienos paaiškini(mas.)
Aš Paulius Miliauskas demonstratyviai
išėjau iš Kūno Kultūros pamokos, n(es)
man apsireiškė Dievas. Staiga suprata(u, kad)
(t)uriu išeiti į bažnyčią ir pasimelst(i.)
[Parašas]
2011.01(.10)
Anonimas
5139
Dar vieną klaidą palikau, galą, kad neduoda taisyti.
Anonimas
5139
[Skliaustuose yra parašytas numanomas tekstas, kuris paveikslėlyje nesimato]
Marijampolės rajono
gimnazijos Direktoriui
II klasės mokinio
Pauliaus Miliausk(o)
Paaiškinimas
Šių metų Sausio 10 dienos paaiškini(mas.)
Aš Paulius Miliauskas demonstratyviai
išėjau iš Kūno Kultūros pamokos, n(es)
man apsireiškė Dievas. Staiga suprata(u, kad)
(t)uriu išeiti į bažnyčia ir pasimelst(i.)
[Parašas]
2011.01(.10)
Anonimas
5139
[Skliaustuose yra parašytas numanomas tekstas, kuris paveikslėlyje nesimato]
Marijampolės rajono
gimnazijos Direktoriui
II klasės mokinio
Pauliaus Miliausk(o)
Paaiškinimas
Šių metų Sausio 10 dienos paaikini(mas.)
Aš Paulius Miliauskas demonstratyviai
išėjau iš Kūno Kultūros pamokas, n(es)
man apsireiškė Dievas. Staiga suprata(u, kad)
(t)uriu išeiti į bažnyčia ir pasimelst(i.)
[Parašas]
2011.01(.10)
Anonimas
5178
kas ten parasyta ,neiskaitau
Anonimas
5251
DIEVO NERA
Anonimas
5510
Tai cia viskas ok, svarbu prie prikolo barbius
Anonimas
5557
tik marijonuose nieko nesakytų dėl tokio pasiaišikinimo, nes buvo toks žmogus kuris parašė po kontroliniu : jei dievas yra, aš negausiu 3. jis gavo 4
Anonimas
5584
omg ;D cia tai geras
Anonimas
5600
o veidrodi turi? :)
Anonimas
5607
geras ;D
Anonimas
5615
pz bet kaip jis duxina arkly (mokytoja) tai nu nx...
Anonimas
5616
Diewas wisada ira ir buwo....ir man px ka kiti mano:D
Anonimas
5616
dabar jau tikiu dievu. priverte susimastyt:)
Anonimas
5617
parašas jo toks neblogas..:D
Anonimas
5617
Dievas tikrai yra :)
Anonimas
5617
didesnio loxo neesu mates uz sita barbiu :)
Anonimas
5617
#5 Nebaiges jis tos sules dar xD jis dar tik desimtokas xD ir dar anglu mokytojos sunus xD
Marijampolės rajono
gimnazijos Direktoriui
II klasės mokinio
Pauliaus Miliausk(o)
Paaiškinimas
Šių metų Sausio 10 dienos paaiškini(mas.)
Aš Paulius Miliauskas demonstratyviai
išėjau iš Kūno Kultūros pamokos, n(es)
man apsireiškė Dievas. Staiga suprata(u, kad)
(t)uriu išeiti į bažnyčią ir pasimelst(i.)
[Parašas]
2011.01(.10)
Marijampolės rajono
gimnazijos Direktoriui
II klasės mokinio
Pauliaus Miliausk(o)
Paaiškinimas
Šių metų Sausio 10 dienos paaiškini(mas.)
Aš Paulius Miliauskas demonstratyviai
išėjau iš Kūno Kultūros pamokos, n(es)
man apsireiškė Dievas. Staiga suprata(u, kad)
(t)uriu išeiti į bažnyčia ir pasimelst(i.)
[Parašas]
2011.01(.10)
Marijampolės rajono
gimnazijos Direktoriui
II klasės mokinio
Pauliaus Miliausk(o)
Paaiškinimas
Šių metų Sausio 10 dienos paaikini(mas.)
Aš Paulius Miliauskas demonstratyviai
išėjau iš Kūno Kultūros pamokas, n(es)
man apsireiškė Dievas. Staiga suprata(u, kad)
(t)uriu išeiti į bažnyčia ir pasimelst(i.)
[Parašas]
2011.01(.10)