Ir vėėl pakiboo... !!

2011.06.19 Justas Adomaitis
  • 231
8
Ir vėėl pakiboo... !!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
nesamone. kaip galejo macbook pakibti??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
jei kaimietis, reiske neiseina i lauka, o jei neiseina i lauka tai nezino ka reiske pakibo? Visa tai priestarauja sau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
#5 ne nu tu toks kaimietis negaliu, eik i lauka pabuk kadanors, ar i kokia pamoka nueik, paklausk mokytoju kas per zodis "pakibo"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
pakibo... kas cia per zodis? gal lagina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
nesupratau... kas nors paaiskinkit.
Zujka69 5488    
Panašiai atrodo ir žmonės. .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
ja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Geras Sitas ;D
Grįžti į viršų