kurejau, kalbam uz save...
Ir užaugam debilais
Anonimas
5216
Anonimas
5259
kada kylam baltos?
Anonimas
5301
Va butent zmones,gi galite mesti tokias nesamones ir buti zmonem,o jus tiesiog duhina kad perkat ir gerete
HumorasOnFB
5303
Širvintos ? ;o
berry111
5306
tai va is kur tiek debilu priviso :D
coliuke_
5306
#3 O tu pasipasakok apie save :D
Anonimas
5306
#2 skaitai mano mintis..;3
Anonimas
5306
The Demotivator tipo ystojai po sules y kole ar univera?...ar kaip visi tie "profai" isvarei dirbti..
TheDemotivator
5306
kalbek uz save ;D
Anonimas
5306
+1
|

