Ir užaugam debilais

2011.12.17 tiurbokvadro
  • 263
10
Ir užaugam debilais







Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
kurejau, kalbam uz save...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5259    
kada kylam baltos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Va butent zmones,gi galite mesti tokias nesamones ir buti zmonem,o jus tiesiog duhina kad perkat ir gerete
Nuotraukos nėra
HumorasOnFB 5303    
Širvintos ? ;o
berry111 5306    
tai va is kur tiek debilu priviso :D
coliuke_ 5306    
#3 O tu pasipasakok apie save :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
#2 skaitai mano mintis..;3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
The Demotivator tipo ystojai po sules y kole ar univera?...ar kaip visi tie "profai" isvarei dirbti..
TheDemotivator 5306    
kalbek uz save ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
+1
Grįžti į viršų