kaip gaila kaip gaila kad kates neturiu :/
Ir taip visada
Anonimas
5227
Anonimas
5234
atsiguli i kita puse ir vel tas pats
Anonimas
5321
..nebūna
Anonimas
5391
man tas patc tik su labradoru
Anonimas
5399
,,Trauk sawo subine nuo mano galwos,fckn Shpilka!!><"
gitaristas
5403
nereikia su katinais gyvent ir nebus tokiu netiketumu
Spameris
5403
Demotyvacijos iš "ir taip visada" yra ne kas kitas, kaip paveiksliukas su nieko nereiškiančiu tekstu, o jei yra tik paveiksliukas, tai tik pusė demotyvacijos.
Simukas.
5406
Arba susirango ant manęs ir neina apsiverst į kita pusę. :D
|

