Ir taip visada

2011.09.05 sakykim
  • 237
8
Ir taip visada







Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
kaip gaila kaip gaila kad kates neturiu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
atsiguli i kita puse ir vel tas pats
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
..nebūna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
man tas patc tik su labradoru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
,,Trauk sawo subine nuo mano galwos,fckn Shpilka!!><"
gitaristas 5404    
nereikia su katinais gyvent ir nebus tokiu netiketumu
Spameris 5404    
Demotyvacijos iš "ir taip visada" yra ne kas kitas, kaip paveiksliukas su nieko nereiškiančiu tekstu, o jei yra tik paveiksliukas, tai tik pusė demotyvacijos.
Nuotraukos nėra
Simukas. 5408    
Arba susirango ant manęs ir neina apsiverst į kita pusę. :D
Grįžti į viršų