kaip gaila kaip gaila kad kates neturiu :/
Ir taip visada
Anonimas
5229
Anonimas
5237
atsiguli i kita puse ir vel tas pats
Anonimas
5324
..nebūna
Anonimas
5394
man tas patc tik su labradoru
Anonimas
5401
,,Trauk sawo subine nuo mano galwos,fckn Shpilka!!><"
gitaristas
5405
nereikia su katinais gyvent ir nebus tokiu netiketumu
Spameris
5405
Demotyvacijos iš "ir taip visada" yra ne kas kitas, kaip paveiksliukas su nieko nereiškiančiu tekstu, o jei yra tik paveiksliukas, tai tik pusė demotyvacijos.
Simukas.
5408
Arba susirango ant manęs ir neina apsiverst į kita pusę. :D
|

